Koniec na piątkę, ćwiartka Adriana.

W ostatnim meczu sezonu stanęliśmy na wysokości zadania i pewnie pokonaliśmy GUKS Gorzkowice, notując dziewiąte kolejne zwycięstwo. Już po czterech minutach prowadziliśmy 2-0 po bramkach Piotra Guleja (asysta Adriana Gaugiera) i Szymona Bobrka, który wykorzystał fatalne zagranie obrońcy gości. Na przerwę schodziliśmy z dwubramkowym prowadzeniem, ale w stosunku 3-1. Bramkę kontaktową w 17. minucie zdobył po strzale z rzutu karnego Eryk Smuga, a kilka chwil przed końcem pierwszej połowy Piotr Gulej strzelił swoją drugą bramkę, wykorzystując dobre podanie Bartłomieja Rója.

W drugiej części gry Stal nadal była stroną przeważającą, jednak w 56. minucie nie ustrzegliśmy się błędu przy stałym fragmencie gry i po raz drugi Gorzkowice mogły się cieszyć z bramki kontaktowej. Z odsieczą przybył jednak niezawodny Adrian Gaugier, który w 65. minucie pokonał bramkarza gości mocnym strzałem z rzutu wolnego, notując tym samym 25. trafienie w sezonie!

Końcówka bezsprzecznie należała do żółto-niebieskich, czego owocem była piąta bramka, zdobyta przez Krystiana Bożyka, który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Bartoszu Urbańczyku.

W sezonie 2014/15 zajęliśmy 3. miejsce w tabeli; sezon 2015/16 kończymy na drugim miejscu. Dostrzegacie pewną prawidłowość? 😉

Stal Niewiadów – GUKS Gorzkowice 5-2 (3-1)

Bramki: Gulej x2, Gaugier, Bobrek, Bożyk.

Stal: Wojdal – Kotynia, Walentynowicz, Dejda, Bożyk – Ł. Mucha, Rój (Warda), Urbańczyk, Gulej, Bobrek – Gaugier (C) (Aleksandrowicz).

Stal Niewiadów 2-0 Świt Kamieńsk
14.11.2020r. godz. 13:00