Ile warta jest nasza Stal?

Kolejna piłkarska środa przed nami. Jutro o godzinie 17.00 podejmiemy na własnym boisku Wartę Działoszyn w meczu 23. kolejki IV ligi.

W poprzedni weekend żółto-niebiescy zainkasowali trzy punkty nie wychodząc na boisko. Przeciwnikiem Stali mieli być Zjednoczeni Bełchatów, którzy w obliczu targających nimi ogromnych kłopotów natury organizacyjnej ostatecznie wycofali się z rozgrywek. Pierwsze “zwycięstwo” powędrowało więc na nasze konto.

Pełną satysfakcję, jak wiadomo, daje jednak tylko wygrana wywalczona na boisku. O pierwszą wiosenną wiktorię nie będzie jednak w środę łatwo – Warta zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli. W rundzie jesiennej, mimo porażki 0-2, potrafiliśmy jednak nawiązać z działoszynianami walkę i gdyby nasi zawodnicy mieli odrobinę lepiej wyregulowane celowniki mogliśmy sprawić niespodziankę i przywieźć z Działoszyna choćby jeden punkt.

Trener Dawid Wojciechowski niestety nie będzie miał jutro do dyspozycji wszystkich zawodników – na urazy narzekają Piotr Gulej oraz Rafał Mucha. W kadrze znajdą się za to na pewno Daniel Lawerski, który powoli wraca do pełnej dyspozycji, oraz Bartłomiej Madej, który po dwumeczowej dyskwalifikacji za czerwoną kartkę zagrał już w poprzednią środę w Opocznie.

.

Stal Niewiadów 2-0 Świt Kamieńsk
14.11.2020r. godz. 13:00

Facebook

Sponsorzy