Awans jest nasz, lalalalalala

Przed meczem było wiadomo, że trzy punkty zdobyte w Modrzewiu zagwarantują nam awans do klasy A. Taka motywacja w zupełności wystarczyła naszym zawodnikom, którzy od początku spotkania byli bardzo skoncentrowani i skrupulatnie przystąpili do rozmontowywania defensywy gospodarzy.

Pierwsza bramka padła po rzucie karnym podyktowanym za zagranie ręką. Łukasz Mucha bardzo pewnie pokonał golkipera Modrzewianki i worek się rozwiązał. Chwilę później Radosław Kochelski huknął z 16 metrów po podaniu Rafała Muchy i było niemal pewne, że nie będzie w Modrzewiu niespodzianki.

Przed przerwą żółto-niebiescy wyprowadzili jeszcze pięć celnych ciosów . Trzykrotnie trafił Rafał Mucha – po prostopadłym podaniu Bartosza Urbańczyka, głową po centrze z rzutu rożnego Łukasza Muchy i po kolejnym prostopadłym podaniu kuzyna. Drugą bramkę dołożył Radosław Kochelski wykorzystując płaskie dogranie z prawej strony Daniela Woźniaka. Swoją bramkę zdobył także Bartosz Urbańczyk – po „przebitce” wygranej przez Łukasza Muchę z 16 metrów uderzył płasko tuż przy słupku.

Po przerwie Stal zwolniła nieco tempo i dołożyła tylko jedną bramkę – Bartosz Urbańczyk wykorzystał dogranie Adriana Gaugiera – ale tak z wyniku, jak i samej gry możemy być zadowoleni. Za dwa tygodnie, 16 czerwca, meczem u siebie z Czartorią Ręczno zakończymy kampanię w Serie B. Zwycięstwo zapewni nam mistrzostwo grupy I klasy B i tej wersji będziemy się trzymać:)

Modrzewianka Modrzew – Stal Niewiadów 0-8 (0-7)

Bramki: R. Mucha 3, R. Kochelski 2, B. Urbańczyk 2, Ł. Mucha (k).

Stal: Piotr Stasiołek (Radosław Woźny) – Daniel Woźniak, Mariusz Jajek, Dawid Wojciechowski (C), Bartłomiej Pokora – Łukasz Mucha, Adrian Gaugier, Radosław Kochelski, Igor Dróżdż (Adrian Legęncki) – Rafał Mucha, Bartosz Urbańczyk.

.

Stal Niewiadów 2-0 Świt Kamieńsk
14.11.2020r. godz. 13:00

Facebook

Sponsorzy