Zwierciadło całego sezonu

Nietypowo w piątek rozegraliśmy mecz 33. kolejki IV ligi łódzkiej, w którym to na stadionie w Byczynie mierzyliśmy się z drużyną LKS Termy Ner Poddębice. Ostatni wyjazdowy mecz realnie odzwierciedlał naszą dyspozycję na przestrzeni całych rozgrywek.

Początek spotkania przebiegał pod nasze dyktando. Nie mając nic do stracenia wyszliśmy na murawę z chęcią walki o wymarzone 3 punkty. Raz po raz stwarzaliśmy sobie okazje do objęcia prowadzenia, jednakże tak jak to bywało przez większość meczy, brakowało szczęścia. W 5. minucie z rzutu wolnego minimalnie obok słupka strzelił Piotr Gulej. Postraszyliśmy bramkarza rywali kilkoma strzałami zza pola karnego, próbował Zielonka czy też Świątnicki. Natomiast najlepszą okazję miał Daniel Woźniak, który jako boczny obrońca zamykając dośrodkowanie trafił w boczną siatkę. Poddębice w pierwszej odsłonie stworzyli sobie jedną dogodną sytuację, po której piłka nawet znalazła się w bramce, ale sędzia liniowy uniósł chorągiewkę wskazując pozycję spaloną. W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie. To nasza drużyna posiadała inicjatywę. Groźne akcje skrzydłem napędzał szczególnie dobrze dysponowany nasz junior Miłosz Wojtaszek. Z biegiem czasu na boisku było coraz więcej miejsca i co za tym idzie, coraz więcej akcji po jednej jak i po drugiej stronie. Mimo to wynik nie uległ zmianie.

PRZEJDŹ DO GALERII

Sezon dobiega końca, zwieńczymy go spotkaniem na Gminnym Stadionie Sportowym w Osiedlu Niewiadów. 15 czerwca 2019 o godzinie 16.00 zagramy z Borutą Zgierz. Do zobaczenia na blaszaku!

 

LKS Termy Ner Poddębice – Stal Niewiadów 0:0

Milczarek – Woźniak, Wachowiec, Wrzosek, Kotynia – Pach (Grad), Ryplewicz, Gulej, Wojtaszek – Zielonka, Świątnicki

Stal Niewiadów 2-0 Świt Kamieńsk
14.11.2020r. godz. 13:00

Facebook

Sponsorzy