Znakomita pucharowa inauguracja sezonu

W niedzielę 19 lipca 2020 roku rozpoczęliśmy przygodę z Regionalnym Pucharem Polski, który był dla nas pierwszym oficjalnym spotkaniem w sezonie 2020/2021. Naszym rywalem w I rundzie był Relax Czerniewice.

Mecz ten był swoistym przetarciem przed rozpoczynającymi się w sierpniu rozgrywkami ligowymi. Drużyna z Czerniewic występować będzie w piotrkowskiej A-klasie i różnicę jednego poziomu sportowego było widać na murawie. Nasi zawodnicy wyglądali na świetnie przygotowanych, konstruowali dużo groźnych akcji, z czego „jedynie” cztery były bramkowe. Wyjściowa jedenastka żółto-niebieskich znacząco nie różniła się od tej z poprzedniej jesieni. Jedynie na stoperze obok Krystiana Bożyka zadebiutował Robert Ornafa. Ponadto w drugiej połowie na boisku pojawili się nasi młodzieżowcy, dla których to również było pierwsze oficjalne spotkanie w pierwszej drużynie: Filip Bogus, Jonasz Mąkola i Kacper Kochelski. Ciekawostka – dziadek i ojciec Kacpra również byli zasłużonymi zawodnikami naszego klubu. Także młody „Kaciu” dźwiga na swoich młodych barkach kawał historii.

PRZEJDŹ DO GALERII

I runda za nami i skupiamy się już na najbliższym weekendzie, kiedy to rywalizować będziemy z naszymi sąsiadami – LKS Lubochnia. Derby ziemi tomaszowskiej, klasyk nad klasykiem, spotkanie które rozpala wyobraźnię. To wszystko przed nami. Serdecznie zapraszamy!

Relax Czerniewice – Stal Niewiadów 0:4

Bramki: ‘20 Kotynia (as. Ornafa), ’25 Bożyk (Grochowalski), ’41 Gulej (Kotynia), ’60 Świątnicki (Woźniak)

Wojdal – Kotynia, Ornafa, Bożyk, Woźniak(Mąkola) – Miłosz Szczepański(Kochelski), Alan Grochowalski(Mucha), Pachniewicz (Bogus), Marcel Szczepański – Gulej, Świątnicki

Stal Niewiadów 2-0 Świt Kamieńsk
14.11.2020r. godz. 13:00

Facebook

Sponsorzy