To już jest koniec…

IMG_5619Sezon 2013/2014 dobiegł końca. Stal Niewiadów przypieczętowała awans do „okręgówki” pewnie pokonując przed własną publicznością LKS Januszewice, powiększając tym samym przewagę nad drugą w tabeli Rzeczycą do 13 punktów.

Żółto-niebiescy nieźle weszli w mecz,  rozgrywany w warunkach bardziej sprzyjających plażowaniu niż jakiemukolwiek wysiłkowi. Już po dwudziestu minutach prowadziliśmy 2-0 po dwóch trafieniach Bartosza Urbańczyka (asystowali Dawid Wojciechowski i Rafał Mucha do spółki z Arkadiuszem Szczegielniakiem). W pełni kontrolowaliśmy grę, jednak prowadzenia przed przerwą nie udało się powiększyć, pomimo wypracowania dwóch sytuacji „do pustaka”.

W drugiej części meczu tempo zdecydowanie spadło. Być może zawodnikom dawał się we znaki upał, być może czuli w nogach trudy sezonu, być może jedno i drugie. Gra Stalówki nie mogła się podobać, o poczynaniach przeciwników także można powiedzieć (lub napisać) niewiele dobrego. Z nielicznych okazji jedną wykorzystał Rafał Mucha, zdobywając swoją 18. bramkę w sezonie (asysta Marcina Kotyni).

Choć sezon się skończył Stal Niewiadów rozegra przed wakacjami jeszcze jedno spotkanie, a tak na dobrą sprawę to nawet dwa:) Więcej informacji już niebawem, ale już teraz możemy doradzić, żeby na 15 czerwca niczego sobie nie planować. Oczywiście poza wizytą na „blaszaku”!

Stal Niewiadów – LKS Januszewice 3-0 (2-0)

Bramki: Urbańczyk 2, R. Mucha.

Stal: Szczepański (Wojdal) – Woźniak, A. Gaugier, Wojciechowski (C), Aleksandrowicz – Ł. Mucha, Bobrek (Mrugalski), Kotynia, Szczegielniak (Legęncki) – R. Mucha, Urbańczyk.