Stal vs. Omega, czyli zimowy początek piłkarskiej wiosny

Poloneza czas zacząć

Po dłuuugiej i mroźnej zimie wracamy na IV-ligowe boiska. W najbliższą sobotę o godz. 16.00 zmierzymy się na własnym boisku z Omegą Kleszczów, z którą jesienią zremisowaliśmy 2-2.

Końcówkę rundy jesiennej żółto-niebiescy zagrali koncertowo, gromadząc w siedmiu meczach 19 punktów. Wiosną zabraknie jednak kilku ważnych członków orkiestry pod batutą Dawida Wojciechowskiego. Znany i lubiany Princewill Okachi w rundzie rewanżowej reprezentował będzie barwy III-ligowego Pelikana Łowicz, Rafał Mucha leczy złamaną rękę, a Łukasz Mucha podjął decyzję o zakończeniu swojej długiej i barwnej przygody z piłką.

Z urazami zmagają się nadal Mateusz Milczarek i Daniel Lawerski. Nie jesteśmy w stanie określić daty powrotu na boisko w przypadku Mateusza, „Lawer” jednak zaczyna trenować już z zespołem i jest spora szansa, że zobaczymy go na murawie już w kwietniowych meczach.

Tyle po stronie „Odeszli”. W rubryce „Przyszli” zapisujemy trzy nazwiska – szeregi Stalówki wzmocnią 24-letni Przemysław Szubert, reprezentujący do niedawna barwy Stali, ale tej z Głowna, oraz 17-letni niezwykle obiecujący Wiktor Dunajski, wychowanek łódzkiej SMS. Nowi „stranieri” to zawodnicy o ofensywnych inklinacjach, mający za zadanie wzmocnić siłę ognia żółto-niebieskich dział.

Linię defensywy wzmocni za to doświadczony Zbigniew Wiśnik, znany wytrawnym kibicom z występów na tomaszowskich boiskach. Po kilku latach zawieszenia kariery ten były zawodnik Lechii Tomaszów Maz. zdecydował się wyjąć buty z szafy i wspólnie z nami powalczyć o jak najlepszą pozycję w tabeli.

Exclusive Mockups for Branding and Packaging DesignZimowa przerwa przyniosła jeszcze jedną zmianę, widoczną z daleka i to gołym okiem. W 2018 roku będziecie mieli przyjemność oglądać naszych zawodników w nowych strojach, charakteryzujących się niecodzienną kolorystyką. Jesteśmy jednak przekonani, że Wam się spodobają, podobnie jak umieszczone na nich logotypy nowych sponsorów, którzy podjęli jedyną słuszną decyzję o wsparciu naszego klubu.

Z tego miejsca gorąco dziękujemy za zaufanie Panu Adamowi Staruszkiewiczowi i firmie NIEWIADÓW Fabryka Przyczep; Panu Tomaszowi Przewoźnemu i firmie TOMAX; Państwu Reszkom i firmie… Reszka oraz dwóm Panom, bez których Stal Niewiadów w obecnym kształcie by po prostu nie istniała: Jarosławowi Marusikowi – Eurobruk/Eurobus i Łukaszowi Posiadale – GLADIO.

Stal Niewiadów 2-0 Świt Kamieńsk
14.11.2020r. godz. 13:00

Facebook

Sponsorzy