Stal Niewiadów – MKS 2000 Tuszyn 4-1

W niedzielę 19 sierpnia Stal rozegrała kolejny sparing w ramach przygotowań do sezonu 2012/2013. Kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny była drużyna MKS 2000 Tuszyn występująca w łódzkiej klasie A. Cały mecz przewagę miała Stal, co przełożyło się na wynik końcowy.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1 a bramkę zdobył systematyczny i sympatyczny Rafał Mucha. Trzeba podkreślić wzorową postawę naszego bramkarza Piotra Stasiołka, który popisał się kilkoma bardzo dobrymi interwencjami i był najlepszym zawodnikiem tego meczu.  O dziwo, nie oznacza to, że zawodnicy z Tuszyna mieli aż tak dużo dobrych sytuacji. Sytuacje te stwarzała Stal, a Piotrek zagrał w bramce MKS 2000, ponieważ bramkarzowi z Tuszyna przeciągnęły się nieco wakacje 😉 Na wakacjach było też kilku zawodników Stali, jednak nie przeszkodziło to w tym, aby ich koledzy w drugiej połowie strzelili jeszcze 3 bramki.

Wynik 4-1 jest więc jak najbardziej zasłużony. Widać, że drużyna dobrze przepracowała okres przygotowawczy. Z niecierpliwością czekamy na pierwszy mecz o punkty, a tymczasem zapraszamy na ostatni sparing tego lata, który odbędzie się w najbliższą sobotę 25 sierpnia o godz. 11.
Przeciwnikiem Stali będzie UKS Trójka Tomaszów.

Stal Niewiadów – MKS 2000 Tuszyn   4-1 (1-1)

Bramki: Rafał Mucha, Mateusz Mrugalski, Arek Szczegielniak, Łukasz Mucha (z karnego)

Stal: Mateusz Pietrzak – Adrian Gaugier,  Patryk Wachowiec, Bartłomiej Pokora, Arkadiusz Szczegielniak – Daniel Woźniak, Maciej Wolak, Łukasz Mucha,  – Rafał Mucha, Mateusz Mrugalski, Bartosz Urbańczyk. Na zmiany wchodzili: Radosław Piwowarski, Kamil Rychter oraz Bogdan Gaugier (grający trener).