Rozstrzygnięcie konkursu o stypendium Stali Niewiadów

Dobiegł końca konkurs o stypendium Stali Niewiadów. W piątek komisja konkursowa w składzie Bartosz Urbańczyk, Paweł Adamus i Artur Pawlak spotkała się z dwoma dziewczętami ubiegającymi się o przyznanie stypendium w bieżącym roku szkolnym. Nie ukrywamy, że zaskoczyła nas tak mała liczba wniosków i mamy nadzieję, że w następnych latach nasi gimnazjaliści będą… odważniejsi.

Wracając do dziewcząt – obie odznaczają się bardzo wysoką kulturą osobistą, osiągają bardzo dobre wyniki w nauce, są uzdolnione zarówno artystycznie, jak i sportowo. Komisja była pod wielkim wrażeniem ich elokwencji, uzdolnień, osiągnięć oraz planów na przyszłość i obu wnioskom przyznała maksymalne oceny. W obliczu nierozstrzygalnego remisu komisji nie pozostało nic innego jak stypendium podzielić i przyznać obu uczennicom.

Wobec powyższego jest nam bardzo miło ogłosić, że laureatkami stypendium MUKS Stal Niewiadów w roku szkolnym 2014/2015 zostały Pola Małagocka oraz Patrycja Woźna. Obu Paniom serdecznie gratulujemy i jesteśmy bardzo dumni, że w Niewiadowie mamy tak uzdolnioną młodzież.

Stal Niewiadów 3-3 Boruta Zgierz
Osiedle Niewiadów, 16.06.2019r., g. 16.00

Facebook

Sponsorzy