Puchar GLADIO zostaje w domu

W sobotę 13 lutego dziesięć zespołów stanęło do walki o Gladio Cup 2016, rozgrywany w formule halowego turnieju dla dziewcząt i chłopców z rocznika 2008.

Lechię Tomaszów, Mazovię Tomaszów, Orlik Wolbórz, Ceramikę Opoczno, GOKSiR Jutrzenkę, Piotrcovię i ARPiT Koluszki w pokonanym polu pozostawiła drużyna Stali Niewiadów, prowadzona przez Bartosza Urbańczyka i Sylwestra Wojdala. Najmłodsi żółto-niebiescy w ciągu całego turnieju nie przegrali meczu, a w finale pewnie pokonali zespół Ceramiki 2-0.

Najlepszym zawodnikiem drużyny wybrany został Alan Marusik, zdobywca sześciu bramek. Lepszy od niego w tym względzie okazał się jedynie Karol Świątek (Lechia), zdobywca siedmiu goli. Dwóm snajperom wtórowała… Paulina Wojdak z GOKSiR Jutrzenka, która, podobnie jak Alan, trafiła do bramki sześciokrotnie. Specjalnym wyróżnieniem uhonorowany został także bramkarz Stalówki Feliks Pryczek.

Serdecznie dziękujemy patronom i fundatorom nagród: Witoldowi Stępniowi – Marszałkowi Województwa Łódzkiego, Barbarze Klatce – dyrektor COS OPO w Spale oraz naszemu wójtowi Arturowi Pawlakowi, a przede wszystkim firmie GLADIO i Łukaszowi Posiadało, sponsorowi turnieju i oficjalnemu sponsorowi MUKS Stal Niewiadów.

Podziękowania specjalne kierujemy do Panów Dariusza Klimczaka, Piotra Ibroma, Pawła Pryczka i Marcina Duzika. Oni wiedzą za co 😉

Stal Niewiadów 2-0 Świt Kamieńsk
14.11.2020r. godz. 13:00

Facebook

Sponsorzy