Mniszków – Stal 0-2

W meczu inaugurującym rundę wiosenną rozgrywek o mistrzostwo klasy okręgowej Stal Niewiadów pokonała w wyjazdowym meczu LKS Mniszków 2-0 (1-0).

Żółto-niebiescy prowadzenie objęli już w 8.minucie. Szybki kontratak wyprowadził Tomasz Golewski, który idealnie w tempo podał do Krzysztofa Chrzanowskiego. Precyzyjny płaski strzał w długi róg załatwił sprawę.

Kolejne 70 minut meczu w wykonaniu Stali nadaje się do… jak najszybszego zapomnienia:) To gospodarze grali składniej i, choć nie stworzyli żadnej klarownej sytuacji, mieli tzw. optyczną przewagę. Nieco ożywienia wniosło pojawienie się na boisku Rafała Muchy w miejsce kontuzjowanego Adriana Gaugiera. Jego pierwsza próba pokonania bramkarza Mniszkowa była jeszcze niecelna, ale w 80. minucie, ponownie po podaniu Tomasza Golewskiego, “Murzyn” już się nie pomylił. Warto jeszcze odnotować dobrą sytuację… Mariusza Jajka, którego strzał po koźle minął słupek o kilkadziesiąt centymetrów.

PS. Strzelec pierwszej bramki Krzysztof Chrzanowski z powodu kontuzji przywodziciela opuścił boisku już w 35. minucie. Jego miejsce w środku pomocy zajął Łukasz Mucha.

LKS Mniszków – Stal Niewiadów 0-2 (0-1)

Bramki: Chrzanowski 8′, R. Mucha 80′.

Stal: Wojdal – Kotynia (ż), Walentynowicz, Kochelski, Aleksandrowicz (ż) – Woźniak (ż) (Sobkiewicz), Jajek (C), Chrzanowski (Ł. Mucha), Golewski, Legęncki (Mrugalski), Gaugier (R. Mucha)