Kolejny triumf 8-latków

Nie zwalniają tempa zawodnicy Stali Niewiadów z roczników 2008 i 2009. Dwa tygodnie temu podopieczni Bartosza Urbańczyka i Sylwestra Wojdala nie dali żadnych szans przeciwnikom i pewnie zwyciężyli w rozgrywanym w Ujeździe Gladio Cup, a wczoraj po niezwykle emocjonującym finale triumfowli w turnieju organizowanym przez Mazovię Tomaszów Maz., pokonując gospodarzy turnieju 2-1 po dwóch bramkach Huberta Milewskiego.

W turnieju wystąpiło 8 zespołów podzielonych na dwie 4-zespołowe grupy. Stal wygrała wszystkie swoje mecze grupowe pokonując Futbol Mszczonów, Ceramikę Opoczno i Concordię Piotrków Tryb. po 1-0 i z kompletem punktów awansowała do wielkiego finału. W ostatnim meczu dnia gospodarze, najskuteczniejszy zespół fazy grupowej, musieli uznać wyższość “Stalówki”, choć przy stanie 1-2 zawodnik Mazovii był bliski wyrównania po atomowym uderzeniu, które zatrzymało się na poprzeczce bramki strzeżonej przez Feliksa Pryczka.

Żółto-niebiescy wystąpili w następującym składzie: Feliks Pryczek (GK) (C), Alan Marusik, Hektor Muskała, Wiktor Grzejszczak, Jakub Słaby, Hubert Milewski, Patryk Kubiak, Szymon Skorzycki, Dawid Skorzycki, Wojciech Malinowski.

Stal Niewiadów 2-0 Świt Kamieńsk
14.11.2020r. godz. 13:00

Facebook

Sponsorzy