Gulej&Zielonka Show

Świetny mecz w wykonaniu naszych zawodników! W sobotę 14 września w Gomunicach rywalizowaliśmy z tamtejszym LUKS-em i zdobyliśmy komplet punktów.

Po porażce z liderującym już Niedośpielinem pojechaliśmy do Gomunic z nastawieniem zdobycia trzech punktów i poprawieniu bilansu strzeleckiego. Plan ten zrealizowaliśmy w stu procentach. Zajmujący ostatnie miejsce w tabeli LUKS zaczął spotkanie odważnie jednak animuszu i zaparcia starczyło jedynie na pierwsze 10 minut gry. Później to my kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Już w 16. minucie do rzutu wolnego z bocznego sektora boiska podszedł Piotr Dejda, który posłał piłkę w pole karne idealnie do Patryka Zielonki. Ten wykorzystał okazje i otworzył wynik. Opisywanie wszystkich okazji do zdobycia gola mija się z celem, albowiem było ich tak wiele, że z tego artykułu wyszłaby praca doktorska. Regularnie bramkę przeciwnika obijali Patryk Zielonka, Robert Świątnicki, Piotr Gulej, Daniel Woźniak. Jednak do szatni schodziliśmy z jednobramkową przewagą.

PRZEJDŹ DO GALERII

Druga część spotkania to już popis naszych zawodników. Jak wynika z oficjalnego sprawozdania pomeczowego Piotr Gulej strzelił trzy bramki w 6 minut!!! Fenomenalna dyspozycja naszej dziesiątki. Co więcej przy wszystkich golach asystował mu Patryk Zielonka. Nasi zawodnicy dostarczyli naszym kibicom wiele radości prezentując dobry styl. Widząc dobrą dyspozycję zespołu trener Karol Jakubczak zdecydował się dać pograć zawodnikom rezerwowym. Pod koniec meczu na placu gry znajdowało się aż 5 zawodników młodzieżowych. Mając w zanadrzu tak wielu graczy dobrze to rokuje na dalszą część sezonu.

Wielkie brawa dla całej drużyny, a zwłaszcza dla zabójczego duetu. Liczymy na więcej 😀 Następny mecz rozegramy również na wyjeździe. W sobotę 21 września 2019 roku o godz. 16.00 zagramy w Drzewicy przy ul. Kolejowej 27 z MGKS-em. Wszyscy do Drzewicy!

LUKS Gomunice – Stal Niewiadów 2:3

Drozdel – Woźniak, Bożyk, Kotynia, Dejda – Stępski(Ostrowski), Mucha(Grochowski), Grochowalski, Zielonka(Jaxa-Kwiatkowski), Gulej – Świątnicki(Urbańczyk)

Bramki: ’17 Zielonka (as. Dejda); ’57 ’61 ’63 Gulej (as. 3x Zielonka)

Żółte kartki: Świątnicki

Stal Niewiadów 2-0 Świt Kamieńsk
14.11.2020r. godz. 13:00

Facebook

Sponsorzy