Gladio Cup 2016

W dniach 17-18 czerwca 2016 roku na stadionie w Niewiadowie odbędzie się kolejna edycja turnieju piłki nożnej dla dzieci pod hasłem Gladio Cup. Tegoroczny turniej jest wyjątkowy ze względu na fakt, że wezmą w nim udział zawodnicy z trzech roczników (2007, 2008 i 2009), co oznacza, że na starcie stawi się imponująca liczba 19 drużyn. Z tego względu organizatorzy zdecydowali się na rozłożenie rozgrywek na dwa dni – w piątek o godz. 17.00 zmagania rozpoczną najmłodsi, a w sobotę, równolegle na dwóch boiskach, toczyć się będą mecze 8- i 9-latków.

Naszą ideą było zorganizowanie turnieju dla jak największej liczby dzieciaków, stąd aż trzy kategorie wiekowe. Dzięki hojności naszego sponsora Gladio Cup odbywa się dwa razy w roku – zimą w hali i latem na świeżym powietrzu. W tym roku bijemy nasz wewnętrzny klubowy rekord jeśli chodzi o liczbę uczestników i mam nadzieję, że poziom sportowy i liczba radosnych sportowych wspomnień również będą rekordowe – powiedział Bartosz Urbańczyk, organizator turnieju.

Wśród zaproszonych zespołów znalazły się Ceramika Opoczno, Lechia Tomaszów Maz., Mazovia Tomaszów Maz., APN „Funinio” Kolumna, Andrespolia Wiśniowa Góra, GOKSiR Jutrzenka Drzewce oraz Orlik Ujazd. Puchary, medale i atrakcyjne nagrody ufundowała firma Posiadało, producent kostki brukowej Gladio, która w charakterze sponsora generalnego współpracuje ze Stalą Niewiadów już od czterech lat.

Patronat nad turniejem objął wójt gminy Ujazd Pan Artur Pawlak.

Stal Niewiadów 2-0 Świt Kamieńsk
14.11.2020r. godz. 13:00

Facebook

Sponsorzy