Dobra passa z Przedborzem podtrzymana

Kolejne 3 punkty dopisujemy do tabeli! W sobotę 14 października rywalizowaliśmy ze starymi znajomymi z IV ligi. Pilicy Przedbórz strzeliliśmy trzy bramki, nie tracąc żadnej.

Korespondencyjny pojedynek spadkowiczów miał pokazać, w którym miejscu znajdują się byli czwartoligowcy. Z tego spotkania górą wyszli nasi zawodnicy, i to pewnie. Początek spotkania był dość wyrównany, obie ekipy zdołały stworzyć zagrożenie pod bramkami rywali. Jednak dalsza część gry przynosiła gole wyłącznie nam. W 24. minucie Piotr Gulej dośrodkował po ziemi w pole karne do Roberta Świątnickiego. Ten nie trafił czysto w piłkę ale futbolówka spadła na 12 metr pod nogi Patryka Zielonki, który pewnym strzałem otworzył wynik. Konsekwentna realizacja założeń taktycznych doprowadziła do kolejnego gola. Tym razem piłkę w środku pola stracili Przedborzanie, przejął ją Damian Grochowski i pognał lewą stroną boiska w stronę bramki. Pędząc do przodu ściągnął na siebie uwagę obrońcy, który odpuścił krycie zamykającego akcje Piotrka Guleja. Piłka wyłożona jak na tacy, Guli podwyższył na 2 do 0. Świetna połówka w naszym wykonaniu.

PRZEJDŹ DO GALERII

Druga połowa również przebiegała pod nasze dyktando. Stwarzaliśmy okazje, prowadziliśmy grę. Wraz z upływem czasu trener Karol Jakubczak dokonał zmian. Nowi zawodnicy dodali sił drużynie. Puentą spotkania była bramka Łukasza Muchy. W doliczonym czasie gry piłkę w środkowej strefie boiska przejął Piotrek Gulej i prostopadłym podaniem uruchomił Łukasza Muchę, który resztkami sił minął na 20 metrze bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

Kolejny bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu co przekłada się na poprawienie miejsca w tabeli. Przeskakujemy na czwartą pozycję. Naszym kolejnym rywalem będzie KS Paradyż, z którym zmierzymy się na stadionie w Wielkiej Woli 14. Start – sobota 19 październik godzina 15.00. Serdecznie zapraszamy!

Stal Niewiadów – Pilica Przedbórz 3:0

Wojdal – Dejda(Miłosz Sosnowicz), Bożyk, Kotynia, Marcel Sosnowicz – Grochowski(Sosiński), Mucha, Trepiak(Ostrowski), Zielonka(Woźniak), Gulej – Świątnicki(Kupka)

Bramki: ’25 Zielonka(as. Świątnicki); ’38 Gulej (as. Grochowski); ’93 Mucha (as. Gulej)

Żółte kartki: Dejda

 

                                                                     

Stal Niewiadów 2-0 Świt Kamieńsk
14.11.2020r. godz. 13:00

Facebook

Sponsorzy