Brąz jest nasz

Sezon 2014/2015 zakończył się dla żółto-niebieskich słodko-gorzko. Mecz z Poświętnem rozstrzygnął się wynikiem 3-0, szkoda jedynie, że nie na boisku. Goście postanowili “odpuścić” sobie przyjazd do Niewiadowa na ostatni mecz sezonu, w którym, w uznaniu wzorowej postawy na treningach, wielkiej ambicji i zaangażowania, drużynę w charakterze kapitana poprowadzić miał Daniel Woźniak. Rozgrywki zakończyliśmy na III miejscu.

Sezon 2014/2015 się zakończył, ale Stal Niewiadów gra dalej. Już 20 czerwca na boisku przy ZS w Osiedlu Niewiadów rozegrany zostanie (już po raz ósmy!) Niewiadów Basket Cup. Tego turnieju reklamować nie trzeba – ponad 200 uczestników, pięć kategorii wiekowych oraz niezwykle widowiskowe Gladio Slam Dunk Contest oraz Gladio 3-Point Shootout. Emocje gwarantowane.

Tydzień później, 27 czerwca, na naszym stadionie odbędzie się kolejna edycja turnieju Niewiadów Football Cup. W zmaganiach weźmie udział 15 drużyn, w tym po raz pierwszy “żaczki” z roczników 2007-2009. Czeka nas cały dzień grania, mnóstwo emocji i jeszcze więcej zabawy.

Mało? No to proszę bardzo. W piątek 10 lipca Gladio Cup! Piętnaście drużyn powalczy o atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszego głównego sponsora. A już dzień później Turniej o Puchar Prezesa Stali Niewiadów – odsłona trzecia.

Ten ostatni sportowy weekend bogatszy będzie jeszcze o dodatkową, już trochę mniej sportową atrakcję. Ale o niej usłyszycie za jakiś czas.

Stal Niewiadów 2-0 Świt Kamieńsk
14.11.2020r. godz. 13:00

Facebook

Sponsorzy