Beniaminek lepszy

Kolejny mecz za nami i kolejny wysoki wynik. Niestety znów jedna bramka zdecydowała o porażce naszego zespołu. 7 września o godzinie 15.00 naszym rywalem był beniaminek piotrkowskiej ligi okręgowej – KS Niedośpielin.

Spotkanie zapowiadało się ciekawie, gdyż po 3 kolejkach obie ekipy miały taką samą liczbę punktów. Mecz rozpoczął się jednak od mocnego uderzenia gości, gdyż już w 8. minucie prowadzili. Szybko stracona bramka źle na nas zadziałała, albowiem następny gol dla Niedośpielina padł w 25. minucie. Strata dwóch bramek sprawiła, że nastroje na trybunach nie były zbyt dobre. Jednakże nasi zawodnicy czując presje trybun rzucili się na rywali i strzelili gola kontaktowego. W 32. minucie wznowiliśmy grę z autu na wysokości pola karnego gości, Łukasz Mucha minął jednego rywala, wstrzelił futbolówkę w pole karne. Po drodze, tor lotu piłki zmienił Miłosz Sosnowicz i trafiła ona pod nogi Piotra Guleja, który mocnym strzałem ustalił wynik pierwszej połowy na 1-2. Co więcej plac gry musiał opuścić Konrad Sosiński z powodu kontuzji. Zastąpił go Damian Grochowski.

PRZEJDŹ DO GALERII

Drugą część gry rozpoczęliśmy bez zmian. KS Niedośpielin w 60. minucie strzelił trzecią bramkę. W tej sytuacji trener zdecydował się dokonać zmian w taktyce i w składzie osobowym. Na boisko pojawili się Grochowalski i Dejda. Przycisnęliśmy rywali lecz czasu było coraz mniej. W 86. minucie strzałem zza pola karnego drugą bramkę zdobył Damian Grochowski. Rzuciliśmy się, by zdobyć chociażby jeden punkt ale niestety nie zdążyliśmy.

Tym razem bez punktów. O kolejne powalczymy na wyjeździe z LUKS Gomunice 14 września o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy!

Stal Niewiadów – KS Niedośpielin 2:3

Drozdel – Woźniak, Bożyk, Kotynia, Miłosz Sosnowicz(Dejda) – Stępski(Grochowalski), Mucha, Kupka, Sosiński(Grochowski), Gulej(Jaxa-Kowalski) – Świątnicki

Bramki: ’32 Gulej (as. Miłosz Sosnowicz); ’86 Grochowski (as. Kupka)

Zółte kartki: Miłosz Sosnowicz, Gulej