8-1!!!

W sobotnie popołudnie mierzyliśmy się z 3 drużyną naszej ligi, Relaxem Czerniewice. Spotkanie zapowiadało się ciekawe. Tak też było w pierwszej połowie, ale po kolei…

Rozpoczeliśmy z animuszem, staraliśmy się o gola, ale nasze akcje niestety kończyły się fiaskiem… Goście odpowiedzieli nam  w 18. minucie, kiedy to po ładnej, składnej akcji zdobyli bramkę na 0-1… Na trybunach zapadła cisza, a nas zmotywowało to do jeszcze większej walki. I wtedy nadeszła 35. minuta, rzut wolny, do piłki podszedł Radosław Kochelski i zdobył bramkę z cyklu „ stadiony świata” , na trybunach radość, ale nie ostateczna, bo przecież remis przed własną publicznością to nie jest to, o czym marzą kibice na „blaszaku”. Jednak już w 38. minucie swój popis rozpoczął Rafał Mucha, który po wspaniałym zagraniu ze środka pola i minięciu bramkarza, posłał piłkę do pustej już bramki. 2-1! Takim wynikiem zakończyła się pierwsza cześć spotkania.

Na drugą połowę wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani. Taka gra przyniosła nam owoc już na samym początku, kiedy to po indywidualnej akcji Mateusza Mrugalskiego, piłkę do pustej bramki wpakował Łukasz Mucha. W 55. minucie błąd niezbyt dobrze dysponowanego tego dnia bramkarza gości wykorzystał Adrian Legęncki i wtedy stało się jasne, że tego meczu już z rąk nie wypuścimy. Dowodem tego była akcja z 60. minuty, kiedy to idealne dośrodkowanie Legęnckiego z prawej strony, na bramkę zamienił Rafał Mucha. Dziesięć minut później błąd bloku obronnego gości ponownie wykorzystał Rafał Mucha. Hat-trick. „Młody Muszek” nie zamierzał jednak składać broni i już minutę później zdobył swoją czwartą bramkę. 7-1! Ostatni akcent tego meczu miał miejsce w 81. minucie, kiedy to swoją bramkę dołożył niezawodny Adrian Gaugier. Mecz z trzecią drużyną naszej ligi, miał być ciężki? Był, w pierwszej połowie. W drugiej goście nie mieli już nic do powiedzenia, a my w takiej formie możemy pokonać każdego i oby tak dalej. Już za tydzień nastąpi ostatni akcent tej rundy, na wyjeździe zagramy z drużyną Atomu Januszewice. Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 14:00 w Januszewicach.

Stal Niewiadów – Relax Czerniewice 8-1 (2-1)

Bramki: R. Mucha 4, Ł. Mucha, Kochelski, Legęncki, A. Gaugier

Stal: Sylwester Wojdal – Wojciech Aleksandrowicz, Radosław Kochelski, Dawid Wojciechowski (C), Daniel Woźniak – Łukasz Mucha, Bartosz Urbańczyk, Adrian Gaugier (Marcin Kotynia), Adrian Legęncki  (Arkadiusz Szczegielniak)– Rafał Mucha (Szymon Bobrek), Mateusz Mrugalski.